ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Маріупольська школа мистецтв привітала українських військових новорічними оберегами

29 Грудня 2019
Маріупольська школа мистецтв привітала українських військових новорічними оберегами

Вже кілька років поспіль Маріупольська школа мистецтв вітає українських захисників з новорічними та різдвяними святами. Цьогоріч, Анастасія та Надія Бойки разом зі своїми однолітками з школи мистецтв вирішили створити маленьке новорічне свято військовим та відправити на передову подарункові набори, в яких є сховане дещо особливе.

Мешканці Маріуполя ще й досі пам’ятають жахіття руського миру, яке у 2014 році  їм намагалися нав’язати  російські найманці. Тому вчителі та вихованці школи кажуть, що це найменше, чим вони можуть віддячити своїм воїнам-визволителям.

У великих подарункових наборах багато солодких сюрпризів, які дітлахам допомогли придбати батьки, а також багато листівок та малюнків, що мають стати прикрасою для місць відпочинку армійців. Родзинкою подарунків є обереги – українські ляльки-мотанки, що виконані за стародавніми технологіями. Їх діти виготовляли власноруч, вкладили шматочки любов’ї та турботи до своїх героїв-захисників.

Викладач Маріупольської школи мистецтв Любов Макаренко розповідає, що у переддень новорічних свят усі мріють про подарунки. Чекають їх і на передовій, де особливо гостро відчувається потреба в увазі й турботі.

– У цивільному житті ми святкуємо новорічні та різдвяні свята в родинному чи дружньому колі, а ось українські солдати – на передовій. І в той час, коли усі будуть сидіти  у теплій оселі за столом, військові будуть у холоді вести спостереження на бойовому посту. Ми знаємо, що військові зажди радіють таким приємностям, тому дітлахи дуже старались. – говорить пані Любов.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини