ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Літаки Ан для МВС Перу модернізуватиме «Укроборонпром»

1 Грудня 2019
Літаки Ан для МВС Перу модернізуватиме «Укроборонпром»

Державний концерн «Укроборонпром» та Міністерство внутрішніх справ Перу підписали низку угод про співпрацю у сфері подовження термінів експлуатації парку літаків «Антонов». Про це повідомляє Інформаційне агентство Міноборони України з посиланням на пресслужбу ДК «Укроборонпром».

За словами, заступник генерального директора з авіа- та ракетобудування Руслана Коржа, згідно з цими домовленостями, українська сторона розробить план капітального ремонту, переоснащення та обслуговування літаків «Антонов», які експлуатуються різними відомствами МВС Перу. Після розгляду рішень, запропонованих підприємствами Укроборонпрому», замовник визначиться зі строками та умовами виконання робіт.

Виконання угоди дозволить подовжити термін експлуатації літаків, що буде сертифіковано виробником – ДП «Антонов», що входить до складу концерну. Окрім цього, літаки будуть переобладнанні відповідно до сучасних умов експлуатації та потреб спеціальних та силових відомств Перу.

– Таким чином ми продовжимо термін експлуатації літаків «Антонова» в Перу, що довели свою ефективність та необхідність замовнику, а також завантажимо наші підприємства роботою. Ми виконуємо той план дій, який сформувала нова команда «Укроборонпрому». Авіаційна промисловість України отримуватиме ще більше замовлень та розширить географію продажу своїх продуктів та сервісу, – зазначив з цього приводу Руслан Корж.

Читайте нас у Facebook
Міжнародне співробітництво, Новини, Новини світу та України