ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кожедубівці провели аналіз льотної практики курсантів

4 Грудня 2019
Кожедубівці провели аналіз льотної практики курсантів

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завершилася льотно-методична конференція та льотно-методичний збір керівного льотного складу.

До заходу були залучені командування університету, особовий склад льотного факультету, фахівці служби безпеки польотів, інженерно-авіаційної і парашутно-десантної служб вишу. Також в конференції взяли участь представники авіаційних військових частин Повітряних Сил, армійської авіації Сухопутних військ, Військово-морських Сил, на базі яких проводилися або планується практичні навчання курсантів-льотчиків.

Упродовж двох днів учасники конференції провели детальний аналіз стану льотної підготовки і безпеки польотів в університеті, рівня льотної підготовки постійного льотного складу та курсантів-льотчиків. Також проаналізували виконання програми льотної підготовки з курсантами на літаках ХАЗ-30, ХІАТ-650, Beechcraft-76 Duchess у 2019 році.

‒ Приємно відзначити, що за результатами цьогорічної льотної підготовки 31 випускник отримав 3-й клас, з яких  24 льотчика та 7 штурманів. Це було одне з основних завдань, яке стояло перед нашим університетом, ‒ розповів заступник начальника ХНУПС з льотної підготовки полковник Валерій Єрошенко.

Наприкінці заходу учасники конференції надали пропозиції щодо покращення організації та проведення льотної підготовки у 2020 році.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини