ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кошти, зібрані під час благодійного марафону, будуть спрямовані на адресну допомогу захисникам України та родинам загиблих героїв

6 Грудня 2019
Кошти, зібрані під час благодійного марафону, будуть спрямовані на адресну допомогу захисникам України та родинам загиблих героїв

У Запоріжжі до Дня Збройних Сил України у кіноконцертному залі імені Довженка відбувся міський благодійний марафон. Про це повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Привітав запорізьких військовослужбовців, учасників АТО, волонтерів, ветеранів, родини загиблих героїв голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок. Посадовець подякував усім підприємствам, які щороку підтримують благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

– Вітаю всіх із прекрасним українським святом – Днем Збройних Сил. Хочу подякувати всім, хто пов’язав своє життя з цією професією та захищає Батьківщину. Саме ви зберегли до сьогодні нашу країну. Дякую вам за мирне небо над нашими головами, за можливість працювати. Хай живе Українська Армія! Слава Україні! – звернувся до присутніх Віталій Туринок.

Очільник регіону передав до скарбниці марафону сертифікат на 100 тисяч гривень від облдержадміністрації.

Зазначається, що всі зібрані на рахунку марафону кошти будуть спрямовані на адресну допомогу ветеранам, учасникам Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, родинам загиблих героїв, які потребують допомоги на лікування, поліпшення соціально-побутових умов або потрапили у складні життєві ситуації.

Учасники вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини