ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Концерт із «родзинкою» на глибині 300 метрів

6 Грудня 2019
Концерт із «родзинкою» на глибині 300 метрів

Очолюваний майором Тарасом Когутом військовий оркестр окремої артилерійської бригади ОК «Захід» останнім часом став візитівкою не тільки потужних гармашів, а й всієї Тернопільщини. Жодне державне свято і масовий захід не обходиться без участі військових музик. Прихильників духової музики оркестр має як у Донецькій і Луганській областях, де тривають бойові дії, так і на заході країни – Львівщині, Івано-Франківщині, Тернопільщині й Волині.

– Ми пропагуємо українську музику й показуємо, якими багатогранними є військові – не тільки зі зброєю в руках, а й з музичними інструментами, – каже майор Тарас Когут.

Улітку 2015-го новостворений оркестр артилерійської бригади вирушив на схід України підтримати бойових побратимів, які боронили країну від ворога. Тарас поїхав ще і з твердим переконанням донести український мотив до мешканців Донбасу. Він добре знав, що не всі там були прихильними до наших військових. Ще якісь пів року до того він захищав зі зброєю одну з найгарячіших ділянок нашої оборони на Світлодарській дузі. А в лютому зазнав поранення, виходячи з палаючого Дебальцевого. Він вирішив завоювати серця донеччан музикою. А заінтригував тернопільський оркестр їх виконанням Гімну України на глибині майже 300 метрів – у соляній шахті в Соледарі. Цей факт визнано одним із національних рекордів.

– На перші концерти в районі бойових дій послухати нашу музику приходило 3-5 цивільних, а незабаром ми збирали повні зали. Ми показали там нашу західну родзинку, яка сподобалася людям, – згадує офіцер.

Начальник військового оркестру зізнається, що надихає його на таку роботу ще й командування частини. Командир бригади полковник Сергій Баранов прибічник того, аби музиканти в погонах духовно збагачувалися, покращували репертуар і свій професіоналізм.

– Військовий оркестр пропагує службу в армії, зміцнює авторитет військової частини, – впевнений Тарас Когут. І переконує, що крім традиційних маршів та військово-патріотичного жанру, колектив на найвищому рівні може виконувати джаз, рок, класичну й іншу музику.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
MilitaryArt, Новини