ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Сухопутних військ генерал-лейтенант Олександр Сирський привітав київських кадетів зі святом Миколая

19 Грудня 2019
Командувач Сухопутних військ генерал-лейтенант Олександр Сирський привітав київських кадетів зі святом Миколая

Пухнастокрилі янголятка, сніжинки, витончені паняночки у білосніжних бальних сукнях і майбутні захисники у військовій формі зі статурною виправкою…

До Дня Святого Миколая справжнє театралізоване дійство для командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Олександра Сирського і його заступника генерал-майора Олександра Голоднюка влаштували сьогодні юні кадети й паняночки столичного ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» із посиленою військово-фізичною підготовкою.

Сьогодні для них — особливий день. Адже військових гостей вони чекали чи не з більшим нетерпінням, аніж смаколиків під подушку і святковий концерт. Бо більшість кадетів ліцею-інтернату мріють про військову кар’єру. Тож серйозні офіцери з великим бойовим досвідом для сотень пар дитячих очей — справжні лицарі-захисники, сучасні герої, на яких вони рівняються і на кого прагнуть бути схожими.

— У День Святого Миколая Чудотворця звертаюся до всіх кадетів, паняночок і ваших викладачів. Хай цьогорічне свято запам’ятається приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками і неповторними враженнями. Нехай Святий Миколай освятить вас і благословить на добрі справи та оберігає затишок ваших домівок. Бажаю всім здоров’я й благополуччя, зростайте добрими і щасливими — батькам на радість, а Україні на славу, — сказав Олександр Сирський.

Командувач зазначив, що надзвичайно вражений театралізованим дійством, особливо казкою про дітей, які не просять для себе подарунків у Миколая, а моляться, щоб він допоміг тим, кому його увага потрібна значно більше: «…Вилікуй ніжки маленькій дівчинці на візку… віддай усі приготовані мені подарунки самотній бабусі…» Ці й інші прохання до Чудотворця дітки озвучували настільки щиро, що відразу ставало зрозуміло — вони і справді мають великі добрі серця та правильні переконання.

У цьому командувач пересвідчився під час спілкування з вихованцями ліцею-інтернату. Директорка закладу Наталя Головіхіна познайомила офіцерів із кадетами та паняночками. Та розповіла, що це єдиний у країні ліцей, де дітки навчаються від найменших — шестирічних до одинадцятикласників-випускників. Саме з останніми Олександр Сирський поговорив про важливість військової професії, особливо у нинішній час, та про перспективи військової служби, навчальні заклади і навчально-тренувальну базу Сухопутних військ.

— Пишаюся, що у нашій країні є такий заклад, де виховують справжніх патріотів, українців, майбутніх захисників, які змалку мріють про військову службу і люблять батьківщину, — сказав генерал-лейтенант.

Командувач передав вихованцям ліцею набір солодощів і нових гир для спортзали. І пообіцяв сприяти їхньому фізичному розвитку та патріотичному вихованню в майбутньому.

До свята долучився народний артист і народний герой України Володимир Талашко.

— Вітаю всіх дітей і військових з Днем Святого Миколая! Найдорожчий дарунок, дарований нам Богом, — це життя. А ще — батьки, вчителі та Батьківщина. Військові є тими, хто покликаний захищати життя, а діти — ті, заради кого варто жити. Як казав герой моєї картини «В бій ідуть лиш старі» — «Будемо жити!» Тому життя вам, миру і добродія в дорозі, — сказав народний артист.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Події