ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Капітан-медик із Луцька стала лауреатом премії «Люди року – 2019»

16 Грудня 2019
Капітан-медик із Луцька стала лауреатом премії «Люди року – 2019»

У рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття» у Луцьку нагородили переможців премії «Люди року – 2019. Волинь», що стали відомими завдяки особливим учинкам і здобуткам, зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне й економічне життя краю та України в цілому.

— Тема цьогорічної події — «З Україною в серці». Сьогодні лауреатами стануть близько тридцяти осіб. Ми хочемо відмітити людей, які розвивають, захищають нашу країну і допомагають повернути мир та економічну стабільність державі, адже ми живемо у непростий час, — розповіла організаторка премії «Люди року. Волинь» Олена Бекеша. — Потрібно завжди пам’ятати, що є і військові, і ті, хто їх підтримує, хто досягає успіху, ті — у кого Україна в серці.

Нагороду в номінації «Подвиг року» отримала капітан медичної служби Таїсія Криворучко. Цієї осені під час нічної пожежі у Луцькому військовому госпіталі, будучи черговою по частині, вона разом із підлеглими медсестрами організувала успішну евакуацію 71 пацієнта.

Як наголосила переможниця, стояти на сцені й отримувати таку відзнаку — велика шана. «Це не тільки моя заслуга, а й усього персоналу, — сказала капітан медичної служби. — Я просто виконувала свої обов’язки. Чи було страшно? Страх прийшов потім. Тоді думала тільки про те, щоб усі вижили. Можливо, це буде прикладом того, що нічого не треба боятися, що в будь-яку секунду і хвилину треба бути готовим до несподіванок».

Крім того, цього року нагороди вручали у таких номінаціях: «Герої XXI століття», «Волонтер року», «Юна гордість року», «Вчитель року», «Лікар року», «Спортсмен року», «Патріот рідного краю», «Правоохоронець року», «Будівельник року», «Бренд року», «Торгова марка», «Європейська якість», «Професіонал року», «Бізнес-леді року» та «Благодійник року».

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини