ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Капелани на службі Богу і Україні». Книга про тих, хто рятує душі людей

18 Грудня 2019
«Капелани на службі Богу і Україні». Книга про тих, хто рятує душі людей

У Луцьку презентували книгу «Капелани на службі Богу і Україні». В ній містяться спогади військових капеланів різних конфесій, які від початку війни на сході України здійснювали душпастирське служіння серед українських воїнів.

Загалом у прєкті взяли участь 35 військових капеланів, кожен із яких розповів власну історію служіння на фронті під час протидії російській агресії, а також про становлення капеланства у армії. Із волинян героями книжки стали священники Православної церкви України: Михайло Бучак, Олександр Вронський та Олег Дядюсь.

Історії військових капеланів були записані з травня 2018 до червня 2019 року в рамках проєкту Українського інституту національної пам’яті «Усна історія АТО». Книга вийшла накладом у дві тисячі примірників за державний кошт.

– Вона відсутня у продажі, проте є у вільному доступі в мережі Інтернет. Її можна читати у магазині додатків Google Play або скачати на сайті нашого інституту, – розповідає представниця Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук. – Друковані екземпляри ми будемо передавати у музеї та бібліотеки. Ця книга про капеланів – своєрідний пам’ятник, але, слава Богу, живим людям і їхній великій подвижницькій праці, адже вони реально рятують душі наших вояків.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини