ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Капелан – це міст між солдатом і командиром

18 Грудня 2019
Капелан – це міст між солдатом і командиром

На базі одного з підрозділів зі складу Об’єднаних сил відбулася зустріч Головного капелана ЗС Латвії Елмарса Плявінша з капеланами військових частин. Тематикою семінару стало вивчення питання, як стати успішним капеланом.

Під час заходу пан Елмарс, який неодноразово перебував у різних «гарячих» точках світу, розповів присутнім про структуру латвійського військового капеланства, його особливості та завдання.

‒ У капелана є дві головні задачі – «моральна» робота з особовим складом, їхнімим родичами, і релігійна робота. Також капелани мають зрозуміти, що в армії існують принципи дисципліни, ‒ зазначив Головний капелан ЗС Латвії пан Елмарс.

Особливо присутніх капеланів зацікавило питання поводження з командиром, як попередити його про проблеми, які турбують особовий склад, не називаючи при цьому конкретних військових, адже в цьому випадку існує правило таємниці сповіді.

‒ Коли в Україні почалася війна, капеланства як такого у вашій державі не існувало. Вже нині бачу, наскільки високо цей напрямок розвинувся в Україні, ‒ зазначив пан Елмарс.

Окремо під час семінару розглядалося питання капеланської етики.

‒ Капелан – це людина, яка відповідає за моральний та духовний стан військовиків. Він є своєрідним мостом між солдатом і командиром, ‒ наголосив наприкінці зустрічі Головний капелан ЗС Латвії.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Події