ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хочеш вижити на війні? Вчися маскуватися!

5 Грудня 2019
Хочеш вижити на війні? Вчися маскуватися!

Щоб вижити на війні, потрібно побачити противника раніше, ніж він тебе. Протистояння засобів розвідки і методик маскування так само вічне, як і змагання у розвитку броні проти вдосконалення бронебійних снарядів. У період гарячих бойових дій технології та майстерність переходять із теоретичних площин у жорстке питання життя чи смерті.

От і сьогодні на базі одного з танкових підрозділів у районі проведення операції Об’єднаних сил відбувся тренінг із маскування та живучості.

Після нетривалого повторення теоретичних основ і принципів учасники вишколу висунулися на навчальні місця. Там можна було побачити, відчути й уточнити все, що незрозуміло в питаннях прихованого розміщення на місцевості будь-чого, що згодиться у процесі бойових дій. Люди й обладнання, важка бойова техніка і машини забезпечення, місця для проживання та пости спостереження. Усе заховали настільки добре, що знімальна група без допомоги інструкторів не змогла знайти низки замаскованих об’єктів. Навіть заздалегідь знаючи, де вони!

У хід ішли як штатні засоби, так і підручні предмети: усе, що можна знайти на місцевості. При цьому замаскована техніка працювала належним чином.

Окремим, не менш цікавим нюансом, стало створення хибних об’єктів, що повинні вводити в оману ворога.

Ані вітер, ані перший сніг не стали перешкодою для тренування. Воїни впоралися з усіма завданнями.

Адже вони зробили головне: обмінялися досвідом з іншими фахівцями та дізналися щось нове, що допоможе вижити їм та їхнім побратимам, упевнено вразити влучним вогнем ворога, не ставши при цьому цілями самим.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Вишкіл, Новини, Репортаж