ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Громадяни країн ГУАМ перетинатимуть кордон за спрощеною процедурою – Зеленський

13 Грудня 2019
Громадяни країн ГУАМ перетинатимуть кордон за спрощеною процедурою – Зеленський

У рамках завершення головування України у 2019 році в Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Грузії Георгієм Гахарією, Прем’єр-міністром Республіки Молдова Йоном Кіку та Віцепрем’єр-міністром Азербайджанської Республіки Алі Ахмедовим.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Глава держави привітав активізацію співпраці України, Азербайджану, Грузії та Молдови в рамках ГУАМ і проведення щорічного засідання на рівні глав урядів.

«Україна, Грузія, Азербайджан і Молдова пов’язані не лише спільною історією, але й спільним баченням розвитку нашого майбутнього. Нас об’єднує прагнення до безпеки та стабільності в регіоні, економічного розвитку, зростання інвестицій, розбудови інфраструктури та культурного обміну між нашими людьми», – сказав Володимир Зеленський під час зустрічі.

Президент України наголосив, що багатосторонній діалог має великий потенціал.

Учасники зустрічі підтвердили незмінність взаємної підтримки суверенітету, територіальної цілісності та непорушності міжнародно-визнаних кордонів України, Азербайджану, Грузії та Молдови.

Сторони обговорили низку спільних економічних та інфраструктурних проєктів. Було наголошено на важливості розробки перспективних транспортних маршрутів, зокрема для здійснення мультимодальних перевезень.

Володимир Зеленський також запропонував продовжити процес імплементації спрощених процедур перетину кордону громадянами країн – членів ГУАМ, зокрема з використанням внутрішніх паспортів формату ID-карток.

Учасники ГУАМ погодилися з необхідністю здійснення конкретних кроків для розширення потенціалу організації, покращення внутрішньої комунікації ГУАМ і популяризації об’єднання.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Актуально