ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Глава Міноборони Німеччини застерегла щодо впливу Росії та Китаю на Балканах

2 Грудня 2019
Глава Міноборони Німеччини застерегла щодо впливу Росії та Китаю на Балканах

Міністр оборони Федеративної Республіки Німеччина Аннеґрет Крамп-Карренбауер вказала на намагання Росії та Китаю посилити свій вплив на країни Західних Балкан. Про це Крамп-Карренбауер заявила в неділю, 1 грудня, у Приштині під час свого візиту до Косова, де солдати Бундесверу беруть участь у місії Північноатлантичного альянсу (НАТО), повідомляє видання Deutsche Welle.

‒ Ми знаємо, що на весь регіон Китай, а також Росія дивляться з особливим інтересом, ‒ зазначила Аннеґрет Крамп-Карренбауер у коментарі інформагенції Reuters. Маючи на увазі саме Росію, очільниця оборонного відомства ФРН зауважила зокрема, що на Балканах застосовуються ті ж самі форми впливу, котрі вже випробовувалися в країнах Балтії.

Кремль так само несхвально сприймав потрапляння країн Балтії у сферу впливу Заходу, як нині критично сприймає орієнтацію Косова на вступ до Європейського Союзу та НАТО.

Крамп-Карренбауер наголосила, що Косово як незалежна країна може самостійно вирішувати своє майбутнє.

‒ Це відповідає нашому розумінню та нашим цінностям у питанні політичного суверенітету держав, ‒ додала очільниця Міноборони.

Такі заяви Крамп-Карренбауер зробила за кілька днів до проведення саміту НАТО в Лондоні.

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини світу та України