ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фронтовий челендж «Від Маріуполя до Станиці Луганської»

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Грудня 2019, 11:55

Старт на крайньому блокпості поблизу Маріуполя, 10-кілометровий забіг уздовж лінії фронту й фініш неподалік Широкиного. Так військовослужбовці з’єднання, що нині боронить позиції на Приазовському напрямку операції Об’єднаних сил, розпочали челендж, до якого закликають долучитися армійців зі всіх підрозділів від півдня Донеччини до півночі Луганщини.

Учасники забігу мали змогу продемонструвати витримку та волю до перемоги. Цікавинка випробування — колективна розминка від помічника командира з фізичної підготовки та спорту.

До спортивного свята долучилися фізично найпідготовленіші військові, проте під час забігу їхній стан здоров’я постійно контролювали військові медики. А представники Спільного центру контролю та координації стежили за дотриманням російськими окупаційними військами режиму припинення вогню.

Як повідомив заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення, 10-кілометрову дистанцію армійці подолали майже за 45 хвилин. На фініші їх зустрічали з духовим оркестром і гарячим чаєм.

Після забігу військові передали челендж бойовим побратимам із сусіднього з’єднання, що виконує бойові завдання на передовій — північніше.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: