ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фотовиставка за участю АрміяInform «Одна війна – одна нація – два погляди» поїхала до Одеси

13 Грудня 2019
Фотовиставка за участю АрміяInform «Одна війна – одна нація – два погляди» поїхала до Одеси

У столиці завершила свою роботу унікальна фотовиставки «Одна війна – одна нація – два погляди». Це спільний проєкт спеціальних кореспондентів АрміяInform та журналістки міжнародного фотоагентства SIPA PRESS Гаель Жірб.

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України, де розміщувалася експозиція, всі бажаючі переглянули близько 80 світлин, які показують війну на Донбасі в контексті двох поглядів на неї. Глядачі мали змогу побачити крізь світлини реальні історії з передової, подивитися, як у фронтовій зоні живуть мирні мешканці, як до воїнів із виступами приїжджають артисти, як військові на самісінькій ліні фронту облаштували свій побут тощо.

Тепер ця виставка попрямувала до Одеси. 17 грудня в місцевому гарнізонному будинку офіцерів відбудеться її презентація, на яку запрошують мешканців Південної Пальміри та гостей міста.

Декілька фото з експозиції та їхні історії 

Весна 2018 року. Бліндаж на лінії «0», що проходить неподалік селища Водяне Маріупольського району. Тут, вкопавшись у землю, ти часто лишаєшся один на один не лише з ворогом, але й із собою та власними думками. Бути сильним у команді значно легше. Але тут лише ти і твоя зброя. Хоча це не так – за лічені метри знаходиться ще один бліндаж. Далі ще… і так по всій лінії оборони. І в них так само постійно чергують твої брати по зброї, які у будь-яку мить готові прикрити тебе вогнем чи навіть просто поділитися набоями.

Встав зранку, вмився, привів у порядок себе – приведи в порядок і свою планету, – писав Антуан де Сент-Екзюпері у «Маленькому принці». Тут дещо інші реалії: найперше, про що ти маєш подбати – переконатись, чи маєш повний боєкомплект до своєї зброї, чи є додатковий БК на позиції. Адже тут це – аксіома виживання і перемоги! Позиція «Алмаз». Околиці Авдіївки. Осінь 2018 року. Окрема механізована бригада СВ ЗС України.

Читайте нас в Telegram
Новини