Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Економічні санкції проти Росії продовжені на наступні пів року

13 Грудня 2019
Економічні санкції проти Росії продовжені на наступні пів року

У перший день зустрічі на вищому рівні в Брюсселі глави держав і урядів країн ЄС продовжили дію економічних санкцій проти Російської Федерації ще на шість місяців.

Як повідомляє «Укрінформ», про це у ніч на 13 грудня під час пресконференції за підсумками першого дня роботи саміту заявив Президент Європейської Ради Шарль Мішель.

— Ми мали дискусію щодо Росії та України. Ми були поінформовані про результати «нормандського саміту», який відбувся минулого понеділка в Парижі. Емманюель Макрон і Анґела Меркель оновили для нас інформацію щодо ситуації. Ми продовжили санкції на наступні шість місяців, виходячи з того, що імплементація Мінських угод залишається важливою. Ми будемо продовжувати за цим спостерігати, — сказав Президент Європейської Ради.

Нагадаємо, що напередодні АрміяInform повідомляла про намір Європейського Союзу продовжити санкції проти Росії. Також раніше під час розмови Президента України з новим Президентом Європейської Ради, Шарль Мішель підтвердив підтримку нашої держави.

Нагадаємо, що державний секретар США Майкл Помпео повідомив про рекордну кількість санкцій, які США ввели за останні дні.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України