ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До кінця року завершиться ремонт морського буксира ВМС «Корець»

9 Грудня 2019
До кінця року завершиться ремонт морського буксира ВМС «Корець»

Уже до кінця 2019-го на Азовському судноремонтному заводі мають завершити технічне відновлення якірного швартового шпиля судна «Корець» включно з електродвигуном і пультом управління.

На електродвигуні швартового шпиля не працюють обмотки. Вартість робіт, відповідно до тендерних процедур, становить 160 тисяч гривень.

Морський буксир «Корець» разом із двома малими броньованими артилерійськими катерами «Лубни» і «Кременчук» та пошуково-рятувальним судном «Донбас» уходить до складу нещодавно створеного дивізіону надводних сил ВМС ЗСУ в Азовському морі.

Нагадаємо, торік «Корець» із «Донбасом» перетнули Чорне море навколо Кримського півострова, попри складну обстановку і провокації російських кораблів у районі Керченської протоки. Пройшли міст і дісталися до нових пунктів базування на Азові. Рішення про їхню передислокацію ухвалено для посилення військово-морської присутності України в Азовському морі.

Відтоді «Корець» у складі корабельно-катерного угруповання ВМС України із кораблями морської охорони Державної прикордонної служби успішно несе службу в Азовському регіоні. Екіпаж навчається і тренується у складі сил і засобів операції Об’єднаних сил. Задля цього судно виконує планові виходи в море, відпрацьовує заходи бойової підготовки, зокрема стрільби по цілях, веде постійне спостереження за надводною обстановкою в акваторії Азова тощо.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини