ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дніпропетровщина завершила осінній призов громадян на строкову службу

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Грудня 2019, 13:53

Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки планові завдання з осіннього призову на строкову військову службу повністю виконав.

Загалом із Дніпропетровщини з початку призовної компанії «Осінь-2019» до військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України для подальшого проходження строкової військової служби за призовом було призвано майже 1500 юнаків.

Для виконання визначених планових завдань до міських та районних ТЦК та СП області було викликано біля 5000 громадян, що підлягали призову. З ними було проведено комплекс заходів щодо уточнення їхньої придатності до військової служби, вивчено морально-ділові якості та спроможності виконувати завдання за призначенням під час проходження строкової служби.

– Ми виконали якісний відбір серед тих, хто буде спроможний з гідністю виконати свій громадянський обов’язок та повернутися до цивільного життя впевненою в своїх силах, сильною фізично та сформованою особистістю, – зазначив військовий комісар Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  полковник Олег Котелевець. – Впевнений, що частина цьогорічних призовників згодом виявлять бажання укласти контракт на проходження військової служби.

Серед тих, хто нещодавно розпочав військову строкову службу, – чемпіон Дніпропеnровської області з рукопашного бою та козацького гарту 20-річний Дмитро Марченко. Як тільки розпочався осінній призов, хлопець не чекав повістки, а сам прибув до військкомату.

– Я довго готувався до служби в армії – добре навчався та займався спортом, – розповів Дмитро під час відправлення до війська. – Мої мрії здійснилися ‒ і я стану прикордонником. Сподіваюсь, що служба буде легкою та в майбутньому забезпечить певний соціальний ліфт.

Під час призову всі кандидати на військову службу пройшли ретельне медичне обстеження та професійно-психологічний відбір, а після висновків  призовної комісії щодо придатність до проходження строкової військової служби були направлені до навчальних центрів для здобуття військово-облікових спеціальностей. Служитимуть чоловіки рік-півтора,  залежно від рівня освіти. Жоден із них не залучатиметься до виконання завдань в операції Об’єднаних сил.

 

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram