ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для обміну всіх полонених доведеться зробити ще певні кроки – Сайдік

20 Грудня 2019
Для обміну всіх полонених доведеться зробити ще певні кроки – Сайдік

Спеціальний представник Діючого голови Організації з безпеки і співробітництва в Європі в Україні та Тристоронній контактній групі, посол Мартін Сайдік після чергової зустрічі в рамках ТКГ та її робочих груп у Мінську 18 грудня виступив із відповідною заявою.

«Наші сьогоднішні дискусії відбулися здебільшого під впливом рішень, які були досягнуті на зустрічі лідерів «нормандської четвірки» в Парижі 9 грудня.

За підсумками саміту перед ТКГ та її робочими групами були поставлені певні завдання.

Робоча група з безпеки розпочала дискусії щодо визначення додаткових ділянок розведення.

Політична робоча група обговорювала правові аспекти особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей.

«Засідання Економічної групи було присвячене винятково питанням водопостачання через лінію зіткнення в зоні конфлікту», йдеться у заяві.

За словами Мартіна Сайдіка, сторони дуже ґрунтовно обговорювали й питання обміну полоненими. «Вони доклали значних зусиль, щоб сприяти звільненню та обміну осіб, що утримуються у зв’язку з конфліктом, до кінця року, таким чином утілити в життя рішення «нормандського саміту» з цього питання. Деякі кроки ще належить зробити, щоб насправді реалізувати ці очікування», – наголосив Мартін Сайдік.

Підготувала Тетяна Рубан

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини світу та України