ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для людей із інвалідністю запрацює урядова лінія

2 Грудня 2019
Для людей із інвалідністю запрацює урядова лінія

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська повідомила про запуск консультаційного центру для людей із особливими потребами. Про це стало відомо на форумі «Відкритий простір», організованому Міністерством соціальної політики та Радою Європи, повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

‒ Я пишаюся тим, що з наступного тижня запрацює call-центр для людей з інвалідністю, де можна буде залишити звернення та отримати консультацію, ‒ наголосила очільниця профільного відомства.

Гаряча лінія 1539 покликана сприяти дотриманню прав людей із інвалідністю та реалізується за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Заступниця міністра цифрової інформації з розвитку послуг Людмила Рабчинська додала, що вони також працюють над тим, щоб люди з інвалідністю могли отримати соціальні послуги телефоном.

‒ Наша ціль також зробити надання найпопулярніших соціальних послуг, зокрема з Пенсійним фондом України, можливим через телефон,‒ сказала Людмила Рибчинська. ‒ Така практика існує у Новій Зеландії та Австралії. Ми розуміємо, що комунікація з державою не завжди приємна і хочемо зробити її максимально простою, телефоном, через методи розпізнавання голосу чи телефонний пароль.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист