ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Діти полеглих героїв із Вінниччини вперше отримали щорічну матеріальну допомогу

24 Грудня 2019
Діти полеглих героїв із Вінниччини вперше отримали щорічну матеріальну допомогу

327 тисяч гривень із Вінницького обласного бюджету виплатили напередодні Новорічних та Різдвяних свят дітям загиблих учасників бойових дій. Таку матеріальну допомогу надано вперше, але, як запевняють в Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, її планують зробити щорічною.

– Наразі в нашій області проживає 109 дітей до 18 років, які втратили на війні батька. Ми хочемо допомогти їм і показати, що подвиг їхніх батьків пам’ятають, а їх самих у біді ніхто не залишає, – говорить заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна. – Звісно, три тисячі гривень – сума невелика, але трішки допоможе мамам придбати дитині хороший подарунок до свят.

Окрім цього, пів тисячі дітей учасників АТО/ООС взяли участь у «Новорічному потязі». Районні ради організували їхню поїздку у Вінницю, а обласна влада забезпечила дарунками. Діти відвідали Новорічну Резиденцію, новорічну ярмарку і головну ялинку Вінниччини. Після прогулянки гостям показали у Вінницькій обласній філармонії інтерактивне естрадно-циркове шоу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист