ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дітей загиблих військовослужбовців привітали напередодні Дня Святого Миколая

12 Грудня 2019
Дітей загиблих військовослужбовців привітали напередодні Дня Святого Миколая

Представники 58-го будинку офіцерів спільно з благодійним фондом «Сумна квітка» завітали до дітей загиблих військовослужбовців із Сокальського району та міста Червонограда, аби привітати маленьких діточок із прийдешнім святом, вручити подарунки та залишити добрі спогади на цілий рік.

Чарівне дійство відбулось у Червоноградській філії Львівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за участю директора благодійного фонду пані Олени Круглікової, заступника директора Пустомитівської школи мистецтв Надії Дуць, дружини загиблого учасника АТО Галини Калитич, панянок Алли і Марти та начальника 58-го будинку офіцерів полковника Віталія Провозіна.

До слова, він вже не перший рік перевтілюється у Святого Миколая і дарує діткам напередодні свята гарний настрій та яскраві подарунки.

Після знайомства діткам було запропоновано відповісти на запитання тематичної вікторини «Творімо добро зі Святим Миколаєм».

Творчий колектив вдячний представникам Школи українознавства імені Володимира Великого міста Ковентрі (Великобританія) за надані подарунки. Як розповіла пані Олена Круглікова, діти української діаспори цієї школи власноруч запакували подарунки для своїх українських друзів, дітей загиблих військовослужбовців.

– Натомість наші школярі підписали листівки британським школярам із вітальними словами та святковими побажаннями, які надійдуть до Великобританії, – додала пані Олена.

Діти розповідали віршики, танцювали, співали та фотографувались із Миколаєм. А щира радість, яка світилася на обличчях, коли дівчата та хлопці отримували з рук Святого Миколая солодощі та подарунки, – найкращий подарунок усім!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини