ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Державні нагороди, цінні подарунки та сертифікати на гуртожитки

5 Грудня 2019
Державні нагороди, цінні подарунки та сертифікати на гуртожитки

У Миколаєві, в академічному театрі вшанували воїнів бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського та артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова, які повернулися після виконання завдань в районі ООС, а також з нагоди Дня Збройних Сил України.

– Я вдячний вам за успішне виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил. На жаль, не всі повернулися додому… Ви з честю та гідністю виконали завдання, утримуючи фронт від Широкиного до Красногорівки, ви гідно давали відсіч ворогові, при цьому дотримуючись Мінських домовленостей. Ви не віддали ворогові ані метра нашої землі, – зазначив командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко.

Під час заходу присутні вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання. Сім’ї тих, хто віддав своє життя за Україну, отримали за своїх рідних державні нагороди.

– На превеликий жаль, війна не обходиться без втрат, але ми будемо пам’ятати наших побратимів довічно. Бажаю всім якомога швидше адаптуватися до мирного життя, відновити здоров`я і бути готовими в подальшому виконувати завдання за призначенням, – сказав командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль.

Найкращим військовослужбовцям були вручені державні нагороди, відомчі відзнаки, цінні подарунки та заохочення від міської та обласної державної адміністрації.

Крім того, командири бригад отримали сертифікати на три гуртожитки поліпшеного планування, будівництво яких нещодавно було завершено в Миколаєві. Після завершення процедури приймання-передавання морські піхотинці та флотські артилеристи зможуть відзначити новосілля. Кожен із гуртожитків розрахований на 125 місць для військовослужбовців контрактної служби.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Ветерани АТО та ООС, Новини, Свята та річниці