ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Делегація ЗС України взяла участь у військовому параді з нагоди Національного Дня Румунії

2 Грудня 2019
Делегація ЗС України взяла участь у військовому параді з нагоди Національного Дня Румунії

У Бухаресті делегація ЗС України на чолі із начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком 1 грудня взяла участь у святкових заходах та військовому параді з нагоди Національного дня та Дня великого об’єднання Румунії. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на сторінці у Facebook.

– Румунія є для нас не просто географічною сусідкою, а одним з надійних союзників, справжнім другом України в Європі. Наша співпраця є надзвичайно важливим елементом регіональної безпеки, – наголосив генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

Також делегація Збройних Сил України взяла участь в офіційній церомонії, в ході якої Президент Румунії Клаус Йоганніс представив особовому складу нещодавно призначеного начальника Штабу оборони Збройних сил Румунії генерал-лейтенанта Даніеля Петреску.

Довідково: святкування Національного дня Румунії проходить 1 грудня. Цього дня 1918 року в місті Альба-Юлія відбулося остаточне приєднання до Румунії Трансільванії. Святкові заходи включають парад, урочисті і культурні події. Свято відзначають з 1990 року.

Читайте нас в Telegram
Новини, Новини світу та України