ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ці діти стали на крок ближче до своєї мрії

2 Грудня 2019, 16:08
Ці діти стали на крок ближче до своєї мрії

«Раніше лише мріяла бути військовим пілотом, а нині ‒ готуюся ним стати» ‒ це слова старшокласниці з Харкова Арини Ющенко. Останні п’ять років шістнадцятирічна дівчина у вільний час вивчає основи аеродинаміки та льотну справу разом з іншими закоханими в небо в Авіаційному навчальному кадетському центрі імені Данила Дідіка Громадської організації «Цивільний повітряний патруль».

‒ У нашому центрі суворі вимоги щодо шкільних оцінок, ‒ говорить сержант-кадет Арина Ющенко. ‒ Лише той, хто має в щоденнику 7 і вище балів, може у вихідні приходити на аеродром Харківського авіаційного підприємства, де ми вчимо льотну справу. Я вже виконала декілька ознайомчих польотів на легкомоторних літаках. Наступного літа вступатиму до Харківського Національного університету Повітряних Сил і хочу прийти у військовий виш вже підготовленою.

Юна красуня з льотними емблемами стала на крок ближче до мрії, коли разом із іншими 23 вихованцями Авіаційного навчального кадетського центру на плацу Харківського обласного військкомату урочисто склала зобов’язання кадета. Слова вірності Україні та обіцянки підкорити п’ятий океан юні українці проголосили в присутності військовослужбовців Збройних Сил України, учасників АТО/ООС, військових авіаторів та своїх рідних.

‒ Усередині мене все кипить від радості та щастя. Мені дуже хотілося пройти цей фінальний рубіж навчання в центрі та скоріше перейти на вищий рівень підготовки. Щоб там не сталося, я витримаю всі фізичні та моральні навантаження для того, щоб одягнути погони курсанта льотного факультету ХНУПС, ‒ пообіцяла Арина Ющенко.

Зі знаменною подією кадетів-пілотів привітали: військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін, голова ГО «Цивільний повітряний патруль» Юрій Поривай та інші почесні гості.

‒ Не вогники, а потужні блискавки я бачу в очах юнаків та дівчат, які так прагнуть піднятися високо над землею, ‒ звернувся до кадетів полковник Юрій Калгушкін. – Запам’ятайте прості, але глибокі за містом слова зобов’язання кадета. Це допоможе по життю неухильно рухатися до будь-якої мети та бути патріотом своєї країни.

Велику гордість за своїх вихованців у цей день відчув й офіцер запасу Юрій Поривай.

‒ У нашому навчальному центрі на п’ятьох курсах вчаться десятки юних сердець. Окрім підготовки до польотів, також вчимо тактику, інженерну справу, стріляємо в тирах тощо. Не всі долають труднощі навчання та доходять до випуску. Та ті, хто ж таки отримує свідоцтво про закінчення, назавжди закохані в небо.

На завершення урочистого заходу військовий капелан окремої бригади територіальної оборони, розташованої на Харківщині, отець Сергій благословив юнаків та дівчат.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Публікації