ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Cвятий Миколай буває і в армійському однострої

22 Грудня 2019
Cвятий Миколай буває і в армійському однострої

Настільні ігри-пазли, книжки-розмальовки та дитяча навчальна розвивальна література – з такими подарунками завітали військовослужбовці відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Південь» до тих, хто з найбільшим нетерпінням чекає на Святого Миколая.

Вихованці одеського дитячого будинку-інтернату для дівчат та комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації», а також ясел-садка № 85 та дошкільного навчального закладу «Джерельце» гостинно зустрічали військових. Малеча не приховувала емоцій, а військові мали змогу повернутися в дитинство та разом з малюками поринути у світ  різноманітних ігор.

– Кожна дитина мріє отримати подарунок у День святого Миколая. Адже цілісінький рік всі вони були чемними. Принаймні так всі вони стверджують, – з усмішкою розповідає начальник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Південь» підполковник Владислав Назаров. – Діти – наше майбутнє. А людина у військовому однострої для них насамперед повинна бути захисником та оберегом. Тому ми тут, щоб діти знали з малих років, що армія – це захист.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації