ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чернігівський гарнізон приєднався до Всеукраїнської акції «Брати по крові»

28 Грудня 2019
Чернігівський гарнізон приєднався до Всеукраїнської акції «Брати по крові»

Близько ста військовослужбовців Чернігівського гарнізону перейняли естафету Всеукраїнської благодійної акції «Брати по крові». Офіцери, сержанти, солдати і працівники ЗС України з частин і установ гарнізону, зокрема штабу оперативного командування «Північ», прийшли до Чернігівського обласного центру крові з бажанням допомогти пораненим воїнам, онкохворим дітям і містянам, які потребують лікування.

‒ Ми дуже вдячні нашим військовим, – розповіла виконуюча обов’язки генерального директора Чернігівського обласного центру крові Лілія Бузницька, – адже наш банк крові саме нині відчуває гострий дефіцит, про це ми вчора повідомили на своєму сайті, потребу в крові й її компонентах. Як вдало військові вибрали час для проведення цієї чудової благодійної акції, багато людей отримають своєчасну допомогу, і саме завдяки воїнам, захисникам.

Усі учасники акції, донори за покликом серця, поповнили обласний банк крові безкоштовно, тобто виплати за неї не отримують, головне, зазначає більшість з них, щоб діти були здорові, щоб людині врятували життя…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини