ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чемпіоном світу з кікбоксингу втретє став армієць з Хмельницького

6 Грудня 2019
Чемпіоном світу з кікбоксингу втретє став армієць з Хмельницького

Військовослужбовець окремого полку спеціального призначення заслужений майстер спорту України старший солдат Олександр Ястребов утретє став переможцем чемпіонату світу за версією ВТКА з кікбоксингу у ваговій категорії 63 кг на змаганнях в італійському місті Маріна-ді-Каррада.

Олександр – корінний хмельничанин, кікбоксингом займається з дванадцяти років. Після закінчення  школи вступив на військову службу і ось уже чотири роки спортсмен перебуває у складі легендарного полку.

Чемпіон поділився своїми здобутками і планами спеціально для кореспондента АрміяInform:

Олександре, які враження від чемпіонату світу?

– Я брав участь у трьох чемпіонатах світу. І цьогорічний видався дещо легшим. Поясню чому. У 2017 році, напередодні свого першого чемпіонату світу, на змаганнях з рукопашного бою, зазнав травму плеча. І постало питання – їхати чи ні. Але порадившись з медиками і тренерами, вирішив їхати. До чемпіонату готувався довго, був у чудовій формі, і рік було змарнувати жалко. У всіх десяти поєдинках я переміг. Це неймовірне відчуття. Супротивники дісталися серйозні і титуловані. У фінальному поєдинку дістав ще травму, але ініціативи не впустив. Після чемпіонату зробили операцію і майже пів року тривало відновлення. На чемпіонат цього року їхав уже зі значним досвідом, морально готовий до важких поєдинків. Провів п’ять боїв, і радий тому, що вчергове підтвердив титул і що звучав гімн України.

Чому пов’язав життя з армією і як служба впливає на спортивні результати?

– Ще навчаючись у випускному класі знав, що буду військовим. Уже йшли бойові дії, у Хмельницькому ховали полеглих на Сході земляків. І я як чоловік вважав за обов’язок саме в цей час пов’язати долю з армією. Це мій другий контракт, і я встигаю поєднувати службу і тренування. Тим паче, що особливості нашої професії потребують чудової фізичної підготовки.

В армію прийшов кандидатом у майстри спорту. Нині уже виконав норматив заслуженого майстра спорту України. У нашій частині створені хороші умови для тренувань. І тут я сформувався як досвідчений спортсмен.

На міжнародних змаганнях ти постійно з прапором полку. Звідки походить ця традиція?

– Пишаюсь службою в цій частині. І піднімаючись на найвищу сходинку п’єдесталу з прапором полку, присвячую перемоги побратимам, полеглим на Сході.

Олександре, які маєш спортивні плани?

– Мрію з часом стати професійним спортсменом. Знаю: це дуже важко і відповідально. Це буде з часом, а поки я служу, виконую свої обов’язки, тренуюсь і готуюсь до чергових змагань.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Спорт