ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Болгарія надала бойові кораблі, НАТО збільшило присутність у Чорноморському регіоні

13 Грудня 2019

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг подякував Болгарії за надання кораблів для патрулювання НАТО у Чорному морі та заявив про збільшення присутності НАТО у цьому регіоні на морі, суходолі та в повітрі.

Як повідомляє «Укрінформ», про це генсек НАТО заявив під час пресконференції за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Болгарії Бойком Борисовим.

— Ми погодилися з важливістю присутності НАТО у регіоні Чорного моря. Безпекова ситуація змінюється — і НАТО відповідає. Ми зміцнили нашу присутність у Чорноморському регіоні на суходолі, на морі та в повітрі — завдяки багатонаціональній бойовій оперативній групі в місті Крайова, повітряному патрулюванню та потужній військово-морській присутності, — сказав Столтенберг.

Він нагадав, що лише протягом поточного року Альянс провів п’ять великих навчань у регіоні Чорного моря.

— Ми також збільшили допомогу нашим партнерам у цьому регіоні, шляхом тренування для військово-морських сил та берегової охорони, заходів у порти та проведення навчань. Постійна військово-морська група НАТО проводить регулярні тренування з кораблями Грузії і України, що покращує нашу здатність працювати разом із ними у Чорноморському регіоні, — зауважив генсек Альянсу.

Раніше в листопаді прем’єр-міністр Болгарії Бойко Борисов після зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом заявив, що його країна готова прийняти на своїй території координаційний центр НАТО.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України