ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Більше ніж 26 тисяч резервістів підготовлено цього року

29 Грудня 2019
Більше ніж 26 тисяч резервістів підготовлено цього року

Про це кореспондентам АрміяInform розповів начальник відділу бойової підготовки Сухопутних військ – заступник начальника управління бойової підготовки Головного управління підготовки ЗСУ підполковник Владислав Пономарьов.

– Підготовка тероборони – це проведення навчальних зборів із військовослужбовцями оперативного резерву першої черги, військовозобов’язаними й резервістами другої черги. У ЗСУ є 25 бригад територіальної оборони, вони всі кадрові – в кожній є командир, начальник штабу і два заступники, які постійно знаходяться в строю, – зазначив офіцер.

За його словами, існує три види навчальних зборів тероборони: у складі частини – протягом 30 діб, з підготовки та перепідготовки на кваліфіковані спеціальності у навчальних центрах (індивідуальна підготовка) і перевірочні збори – терміном до 3 діб.

– Визначені бригади набирають собі людей та проводять з ними заходи протягом 30 діб – індивідуальна та колективна підготовки. Коли збори закінчуються, їх оцінює керівник навчання – як правило, це представник оперативного командування, командуючий оперативного командування. Після цього резервісти розпускаються, – додав Владислав Пономарьов.

Упродовж 2019 року проведено навчальні збори, під час яких підготовлено 26385 резервістів, із них 5 595 офіцерів.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, Публікації