ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Без солдата – захисника ми б втратили Україну

11 Грудня 2019
Без солдата – захисника ми б втратили Україну

У середу, 11 грудня, в Меморіальному комплексі на території Міноборони відбувся щоденний церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня в різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

…Звучить ім’я полеглого героя. Удар у дзвін, салют автоматників. Сьогодні учасники церемонії вшанували чотирьох мужніх воїнів, які віддали своє життя за вільну й незалежну Україну: старших солдатів Габорака Олега Васильовича і Лесникова Івана Сергійовича, солдатів Капація Романа Володимировича і Тимченка Володимира Юрійовича. Їх вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Серед гостей церемонії – голова громадської організації «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов, який прибув із Броварів.

– Я приїхав вшанувати пам’ять полеглих побратимів, – зазначив ветеран. – Воював на початку російської агресії – довелось ховати друзів, земляків. Їхні очі донині переді мною… Був сам поранений. Нещодавно повернувся з району ООС, із Золотого…

У розмові з рідними загиблих та працівниками Меморіального комплексу Ігор Муратов порушив питання про необхідність створення подібних меморіалів пам’яті Героїв по всій Україні. І цьому, на його думку, мають сприяти Генеральний штаб та військкомати. Як не прикро, але в його рідному місті, попри те, що є рішення влади створити пам’ятник атовцям (він має постати на майдані Свободи), його реалізація невиправдано затягується. За словами громадського активіста, мерія Броварів віддає перевагу комерційним проєктам, які здійснюють значно швидше.

– Коли винесемо уроки з війни, що ще триває? – переймається питанням ветеран. – Невже незрозуміло, що без солдата-захисника ми б втратили Україну? Мають бути пам’ятники і шана з боку громадянського суспільства, слід виховувати нове покоління!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини