ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Антиросійські санкції США триватимуть до визволення Криму

24 Грудня 2019
Антиросійські санкції США триватимуть до визволення Криму

Санкції США щодо Росії триватимуть  доти, доки РФ не поверне окупований Крим під контроль Києва і продовжує війну на Донбасі. Як передає «Радіо Свобода», про це заявив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

‒ США збережуть санкції щодо Росії до того часу, поки вони ведуть війну на Донбасі. Й США збережуть санкції щодо Росії до того часу, поки вони незаконно окупують Крим. І якщо росіяни зроблять більше кроків, відправлять більше військових, посилять бойові дії, тоді ми, ймовірно, введемо більше санкцій, — запевнив Тейлор.

Дипломат також не виключає введення нових санкцій проти Росії у випадку подальшої ескалації конфлікту в Україні.

‒ І повинен сказати, що європейці були так само сильні й кожні шість місяців вони продовжували санкції проти Росії, що означає, що санкції завдають шкоди Росії, — додав він.

Тейлор нагадав, що мета санкцій — тиск на російську владу, щоб Росія вийшла з Криму і Донбасу.

‒ Ці санкції — не для того, щоб покарати російський народ, ці санкції — для того, щоб створити тиск на російський уряд, зокрема на Путіна, щоб Росія вийшла з Донбасу і Криму, — зазначив представник США в Україні.

Нагадаємо, що новим тимчасовим повіреним у справах США в Україні замість Вільяма Тейлора, який залишає цю посаду на початку наступного року, ймовірно стане його чинна заступниця Крістіна Квін.

‒ Крістіна Квін дуже добре професійно підготовлена й готова перейняти справи з початку наступного місяця. Вона буде відповідати за наше посольство протягом наступних кількох місяців, доки справжній, наступний посол буде обраний та відправлений у Сенат на затвердження, — зазначив Тейлор.

Сам Тейлор обійняв цю посаду в травні 2019 року після того, як посол Марі Йованович достроково завершила свою роботу в Києві. Тепер Вільям Тейлор запевнив, що у США працюють над тим, щоб американське посольство у Києві очолила дуже кваліфікована людина, яка прихильно ставиться до України й хоче працювати на цій посаді.

АрміяInform нагадує: міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини світу та України