ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Американський Конгрес затвердив 700-мільйонну допомогу Україні

19 Грудня 2019

Палата представників США затвердила обопартійну законодавчу ініціативу про бюджетне асигнування, що передбачає $698 млн на безпеку та зовнішню допомогу Україні в 2020 році. Як передає Укрінформ, за словами конгресвумен Марсі Каптур, це більше торішньої допомоги на $2,3 млн.

— Ця підтримка для України важлива як ніколи. Зробивши цей крок, ми в Конгресі очікуємо, що ця життєво важлива допомога, що надаватиметься в такому обсязі й термінах, допоможе цій оточеній країні в її боротьбі щодо відбиття російської агресії, — заявила Каптур, яка є співголовою Українського кокусу (закритих зборів членів парламенту. – Ред.) у Конгресі США.

Вона підкреслила, що відважні українські чоловіки й жінки продовжують боротися, щоби захистити суверенітет своєї країни та східний фланг Європи від Росії.

Марсі Каптур також наголосила, що Конгрес США більше ніколи не має дозволити нинішній адміністрації на чолі з президентом Трампом чи будь-якому іншому урядові США «знову незаконно затримати цю допомогу».

Нагадаємо: 18 грудня профільний комітет Сенату США підтримав законопроєкт з новими санкціями проти Росії, спрямованими на державний борг РФ, банки, які підтримують дії Кремля, російські проєкти щодо продажу зрідженого природного газу за кордон, а також на кіберсектор Росії й на осіб, наближених до її президента Володимира Путіна. Сенатор Ліндсі Грем назвав «пекельними» санкції, які готує Конгрес США.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України