ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Акція від АрміяInform на підтримку воїнів ЗСУ стала всеукраїнською!

6 Грудня 2019
Акція від АрміяInform на підтримку  воїнів ЗСУ стала всеукраїнською!

Як вже повідомляла АрміяInfrom, журналісти Львівського офісу минулого місяця провели повномасштабну акцію до Дня Збройних Сил України. Протягом чотирьох тижнів мешканці Львова, які відвідували Наукову бібліотеку ЛНУ імені Франка, учні шкіл, що відгукнулись на заклик військових журналістів, волонтери та просто небайдужі громадяни могли підписати поштівку для воїнів на передову.

Після того, як інформація про цю акцію вийшла на сайті нашого агентства, вона зацікавила мешканців з інших регіонів України. До написання теплих слів солдатам на фронт долучились учні, студенти та педагогічні колективи Київщини, Донеччини, Івано-Франківщини та Дніпра.

– Наші студенти відразу виявили бажання долучитись до цієї акції підтримки, – розповіла письменниця, професор Прикарпатського Національного Університету імені Івана Франка Ольга Деркачова. – Ми зв’язались з журналістами  Львівського офісу АрміяInfrom і отримали від них листівки. Наші добрі побажання – це найменше, чим ми можемо підтримати тих, хто в холодних окопах та темних бліндажах захищає нас від російської чуми.

Особливо приємно було те, що до акції долучились учні середніх шкіл Донбасу.

– Ми дуже старались написати так, щоб наші воїни відчули, що поруч із ними, зовсім недалеко, є багато молодих людей, які прагнуть чистого і світлого майбутнього, – поділилась вчитель середньої школи міста Соледар Олена Семиряд.

– Діти самі вибирали листівки і писали текст, – підтримала колегу вчитель Наталя Тищук. – Ми це робили свідомо, адже самі теплі слова ідуть від серця.

Колектив АрміяInform щиро дякує небайдужим українцям за участь в акції. Тож запрошуємо всіх долучатись до наших починань і надалі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини