ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

590 подолян одягли військову форму ‒ на Хмельниччині достроково завершено осінню призовну кампанію

3 Грудня 2019
590 подолян одягли військову форму ‒ на Хмельниччині достроково завершено осінню призовну кампанію

У Хмельницькому обласному військовому комісаріаті звітують про дострокове завершення призову мешканців краю призовного віку до Збройних Сил України та інших силових структур. Цьогорічна кампанія по призову юнаків на строкову військову службу, як і раніше, проводилася двічі: весняна – протягом квітня-травня та осіння – протягом жовтня – грудня. 1 грудня з обласного призовного пункту до одного з навчальних центрів ЗС України вирушила остання у цьому році команда призовників.

Взагалі з області протягом призовної компанії «Осінь – 2019» до військових формувань було відправлено 590 юнаків віком від 18 до 27 років. Із них 365 осіб поповнили лави Збройних Сил України, 175 – Національної гвардії України, 25 – Державної спеціальної служби транспорту та 25 – Державної прикордонної служби України.

Усі призовники пройшли медичне обстеження, психологічний відбір та визнані призовними комісіями придатними до проходження строкової військової служби. Вони були направлені до навчальних центрів. Після прийняття військової присяги та проходження первинної військової підготовки, юнаки будуть направлені до військових частин.

‒ Визначене для області завдання щодо призову юнаків на строкову військову службу виконано у повному обсязі. Ми вдячні призовникам, які не ухилялися від виконання свого конституційного обов’язку і вчасно з’явилися до військкоматів. Їхнім батькам – щира вдячність за виховання справжніх патріотів України, ‒ проінформував військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк.

Варто зазначити, що і весною Хмельниччина першою в Україні виконала план призову.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини