ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

5 мільйонів гривень – на іпотеку для вінницьких атовців

22 Грудня 2019
5 мільйонів гривень – на іпотеку для вінницьких атовців

Завдяки новій державній програмі кредитування декілька сімей учасників АТО/ООС отримають пільговий кредит на житло вже до кінця цього року. Для реалізації цієї програми у Вінницькій області державою передбачено фінансування у розмірі 5 170 000 гривень.

За словами директора Вінницького регіонального управління «Держмолодьжитла» Руслана Мельника нині очікується надходження коштів. Загалом бажання отримати пільговий довгостроковий державний кредит на придбання житла виявили понад 180 учасників АТО/ООС.

– Наразі у реєстрі зареєстрований 181 кандидат. Перша п’ятірка вже оформлює необхідний пакет документів та попередні договори щодо купівлі-продажу житла, – говорить Руслан Мельник. – На жаль, були і ті, хто не зміг у відповідні терміни подати документи. Ці люди були виключені з реєстру, але у подальшому, якщо ми відновимо прийом нових заявок, вони зможуть повторно стати на чергу.

Також директор управління запевнив, що під час прийому заяв з 3 по 5 грудня, його співробітники відразу інформували людей про необхідність заздалегідь готувати пакет документів і шукати нерухомість, яку б вони бажали придбати.

Простежити за своєю чергою можна у режимі онлайн на сайті «Держмолодьжитла». Там ви зможете перевірити стан реєстрації заяв, місце кандидатів у реєстрі та детальну інформацію щодо умов отримання кредиту чи часткової компенсації за різними програмами.

– Усі без винятку реєстри кандидатів на житлові програми є відкритими. Вони є у вільному доступі і постійно оновлюються на нашому сайті, – коментує Руслан Мельник. – Наші фахівці регулярно інформують громадськість про будь-які зміни. Оголошення публікуються у розділі новин сайту з приміткою, кого вона може стосуватися.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини