ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

2500 потенційних контрактників знайшли на Дніпропетровщині

22 Грудня 2019
2500 потенційних контрактників знайшли на Дніпропетровщині

Цього року територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки Дніпропетровської області було направлено до військових частин Збройних Сил України біля 2500 попередньо відібраних кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

Молоді люди свідомо обрали професію захисника України.

– Серед чоловіків та жінок є чимало учасників АТО та ООС, які мають досвід бойових дій та виявили бажання знову поповнити підрозділи бойових військових частин, –  розповів заступник військового комісару Дніпропетровського ТЦК та СП підполковник Сергій Полуциган. –Переважна більшість майбутніх контрактників – близько 90 % – прийняли рішення служити в бойових військових частинах сухопутної компоненти Збройних Сил України. З них майже 70% мають вищу та середню технічну освіту, відповідну підготовку, а також певний життєвий досвід.

Для підняття престижу професії військовослужбовця особовий склад Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки області співпрацює з державними та адміністративними установами.

– Також наші фахівці беруть участь у тематичних круглих столах, ярмарках вакансій, проводять різнопланові мотиваційні акції, а також зустрічі зі студентською молоддю та робітниками підприємств, – розповів офіцер. – На цих заходах потенційні контрактники дізнаються про особливості проходження служби у військових частинах різних родів військ, завдання, які стоять перед захисниками України.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини