ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

14 тисяч учасників бойових дій отримали землю на Вінниччині

19 Грудня 2019

На Вінниччині 14 тисяч учасників бойових дій для ведення індивідуального садівництва і для особистого селянського господарства отримали у власність земельні наділи загальною площею 20970 га. Водночас, як повідомляють у Головному управлінні Держгеокадастру у Вінницькій області, клопотання на отримання землі задовольнили не всім охочим. Однією з причин відмови є неправильне оформлення документів  або ж відсутність деяких довідок у бійців.

– Із близько 22 тисяч заяв, що надійшли до нас від учасників бойових дій, більше 19 тисяч із них отримали накази про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, – говорить прессекретар Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ірина Присяжна. – До прикладу, цього року до нас звернулося більше трьох тисяч бійців. Із них ‒ 2816 вже отримали накази про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою на загальну площу 3620 га. Решта запитів поки в процесі обробки.

Серед найпопулярніших районів області щодо отримання земельних ділянок стали Вінницький, Козятинський, Хмельницький, Гайсинський та Калинівський райони. Крім того, надано дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 234 членам родин загиблих на війні на загальну площу 316 га.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини