ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ЗСУ готуються до розведення сил у Петрівському 8 листопада

7 Листопада 2019, 10:49

Розведення сил відбудеться за умови дотримання режиму тиші на цій ділянці протягом 7 діб.

Українська сторона готується до розведення сил у Петрівському. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

“Українська сторона готується до розведення сил та засобів на ділянці №3 (Богданівка – Петрівське). Початок практичних заходів попередньо заплановано на 8 листопада 2019 року при умові дотримання режиму “Тиша” на цій ділянці протягом 7 діб”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на ділянці розведення №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області продовжується технічне обстеження, розмінування доріг та узбіч, очистка місцевості забрудненої вибухонебезпечними предметами.

“Задіяні 5 груп ДСНС України. 6 листопада було обстежено 10,4 гектара території та вилучено 9 вибухонебезпечних предметів. Роботи з розмінування, за графіком, триватимуть до 9 листопада”, – повідомили у штабі ООС.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, щорозведення в Петрівському завершує виконання умов для саміту лідерів країн “нормандської четвірки”.

Довідково для представників ЗМІ: 8 листопада 2019 року відбудеться прес-тур на ділянку розведення сил та засобів №3 у районі населених пунктів Богданівка і Петрівське Донецької області для висвітлення початку практичного етапу розведення.
Акредитація обов’язкова!
Збір журналістів перед блокпостом на в’їзді до н.п. Богданівка Волноваського району Донецької області об 11.00.
Усім представникам ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВО мати засоби захисту (шолом, бронежилет).
Акредитація буде проводитися у пресцентрі ОКП ОС за електронною адресою accreditationjfo@gmail.com або за телефоном +380986713040 до 18.00 07.11.2019 року.

Читайте нас в Telegram
Новини