ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зроби подарунок дитині героя і отримай сертифікат від «марунових беретів»

29 Листопада 2019
Зроби подарунок дитині героя і отримай сертифікат від «марунових беретів»

У переддень Дня Збройних Сил України львівські десантники організували безпрецедентну акцію.

5 грудня 80-та окрема десантно-штурмова бригада ексклюзивно відчинить двері для 50 цивільних осіб. Чому саме така кількість учасників? Усе просто – львівські «марунові берети» ініціювали акцію: кожен охочий може зробити подарунок дитині загиблого воїна-десантника до Дня Святого Миколая. За це він отримує сертифікат, що надає право провести один день у ролі справжнього солдата-десантника.

Детальніше про це розповіла представник командування військової частини капітан Сніжана Стеценко.

— Ми вирішили надати цивільним громадянам можливість зробити добру справу і водночас можливість провести день свого життя в строю, підвищити рівень військових знань, перевірити свою витримку, силу та хоробрість, — говорить жінка-офіцер.

З її слів, 5 грудня учасники заходу будуть розподілені на п’ять навчальних груп. Після того, як вони перетнуть поріг КПП, перше, що їх очікує, — це перевдягання у військові однострої. Далі вони потраплять у розпорядження професійних сержантів-інструкторів, які проведуть з учасниками захопливі заняття із тактичної, вогневої, медичної, повітрянодесантної підготовки та заняття з радіаційного, хімічного, біологічного захисту. Крім того, всі учасники акції зможуть оцінити якість харчування військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗС України.

– Ми навіть не очікували, що наша ініціатива отримає такий позитивний імпульс. Ми вже укомплектували майже половину груп, хоча й не минуло ще пів дня. А люди все телефонують, — розповідає капітан Сніжана Стеценко. — Додам, що наймолодшого учасника нашої акції, хлопця 17-ти років, до участі в акції зареєструвала його… мама! Мовляв, хлопцеві весною йти служити. Нехай подивиться, що й до чого. Певну кількість сертифікатів уже забрали народні обранці з Львівської міськради, телефонують ІТ-шники, менеджери. Люди різних віку, статі та життєвих уподобань. Передусім питають про подарунок. Хочуть якнайкраще привітати дітей наших загиблих побратимів!

До слова, долучитися до цієї акції можете й Ви. Для отримання детальнішої інформації телефонуйте капітану Сніжані Стеценко – (093) 637-68-88.

Реєстрація охочих до 9:00 04.12.19.

Чекаємо Вас 5 грудня 2019 року о 7:50 за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 88.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини