ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завітневич: «Більше розведень військ до «нормандської зустрічі» не планується»

15 Листопада 2019
Завітневич: «Більше розведень військ до «нормандської зустрічі» не планується»

Голова парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, нардеп від «Слуги народу» Олександр Завітневич в інтерв’ю BBC News Україна заявив, що до зустрічі у «нормандському форматі» не планується більше розведень військ в районі проведення операції Об’єднаних сил.

– Наказ чіткий – три населені пункти і далі чекаємо на зустріч нашого Президента у «нормандському форматі». За її результатами вже, мабуть, буде ухвалюватися рішення про розведення, – сказав Олександр Завітневич.

Водночас нардеп заявив, що швидкий мир на Донбасі є надто складним рішенням для президента Росії та прокоментував, наскільки швидко можна припинити війну на Донбасі.

«Швидке рішення, напевно, є, але воно дуже складне для Путіна. От і все. РФ не визнає, що вони присутні в конфлікті – але весь світ це знає. І у нашого Президента є політична воля до миру. Якщо буде наказ військовим з обох сторін припинити застосовувати зброю, то це можна зробити за один день. У нас є політична воля – побачимо, чи є вона у Путіна», – зазначив Завітневич.

 

Читайте нас в Telegram
Новини, Новини світу та України