ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук зустрівся з делегацією Міноборони Фінляндської Республіки

4 Листопада 2019
Заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук зустрівся з делегацією Міноборони Фінляндської Республіки

Заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук зустрівся з фінляндською делегацією на чолі з генеральним директором Департаменту оборонної політики Міністерства оборони Фінляндської Республіки паном Яанне Куусела.

Олександр Поліщук подякував іноземним колегам за підтримку Фінляндською Республікою територіальної цілісності та незалежності України в ході її протистояння збройній агресії Російської Федерації.

Іноземну делегацію було поінформовано про поточну безпекову ситуацію в Україні та регіоні. Особливу увагу було приділено обговоренню обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил, зокрема, постійним порушенням противником режиму припинення вогню, а також про стан розведення сил та засобів на окремих ділянках. Українська сторона акцентувала увагу на поточній ситуації в акваторії Чорного і Азовського морів, подальшу мілітаризацію і дестабілізуючі дії з боку РФ в Азово-Чорноморському регіоні, йдеться в повідомленні на офіційному сайті Міноборони України.

 Особливу увагу під час зустрічі було приділено обговоренню спільних гібридних викликів та загроз з боку країни-агресора. У свою чергу, Яанне Куусела наголосив на важливості обміну досвідом з оборонним відомством України, зважаючи на унікальність здобутого військовослужбовцями вітчизняних ЗС досвіду в ході ведення бойових дій на Сході України.

Сторони висловили сподівання щодо посилення та розвитку двостороннього співробітництва в оборонній сфері між Україною та Фінляндською Республікою.

Серед іншого, Олександр Поліщук ознайомив іноземних колег про стан реформування  військового відомства, а також про пріоритетні напрямки діяльності Міноборони для подальшого розвитку та посилення спроможностей українського війська.

Фінляндська сторона підтвердила незмінність своєї позиції щодо підтримки територіальної цілісності та незалежності України, а також готовність до подальшого нарощування співробітництва між оборонними відомствами обох країн.


Стежте за нами в Instagram
Новини