ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Захисти Захисника України»: школярі з Волині долучилися до патріотичної акції

6 Листопада 2019, 10:55
«Захисти Захисника України»: школярі з Волині долучилися до патріотичної акції

На Волині стартувала патріотична акція «Захисти Захисника». Впродовж місяця учні освітніх навчальних закладів плестимуть сітки для маскування позицій та особового складу підрозділів Збройних Сил України, що виконують завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Як зазначив старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк, торік така акція відбулась у Рівненській області. Підлітки сплели більше ніж 130 маскувальних сіток, що дало змогу ефективно замаскувати чимало бойових позицій.

Варто зазначити, що Волинь із перших днів протистояння на Сході України всебічно допомагає українському війську. У 2018 році волинські школярі сплели та передали в зону ООС понад 125 маскувальних сіток і 1000 власноруч зшитих українських прапорів.

Подібні акції сприяють патріотичному вихованню молоді. Це мотивує до самоорганізації, навчає бути відповідальним громадянином своєї країни та розуміти, що означає бути патріотом. Акція на підтримку українських воїнів триватиме до Дня Збройних Сил України, яке щороку відзначають 6 грудня.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Патріотичне виховання