ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Захисників України поєднають у Veteran Hub

27 Листопада 2019
Захисників України поєднають у Veteran Hub

30 листопада у Veteran Hub покажуть 20 відеоісторій про сучасних захисників України. Глядачі побачать не тільки відео про звитяжців, а й поєднані з ними постери з архівними фотографіями нинішніх наших оборонців та учасників визвольних змагань сторічної давнини.

Проєкт «Поєднані» започаткували ще 2017 року. Тоді для відеоісторій обрали героїв з Луганщини й Донеччини. У 2018-му — з Криму, Запоріжжя і Херсона. Цього року героїчну географію розширили на Одещину, Миколаївщину і Кіровоградщину.

«Не буде пафосних промов, будуть чесні історії про мотивацію, вибір, війну і життя після неї. Хтось надавав медичну допомогу, а хтось потрапив у засідку в Південному кільці… Хтось утратив обидві руки, рятуючи побратимів від вибуху гранати, а хтось заходив у тил ворога для розвідки позицій… Ці історії є персоналізовані на презентації. Історії про війну, сміх, побут, біль утрат, про засідки й успішні військові операції — у відеоісторіях ветеранів», — говорять організатори проєкту.

На презентації запрошені і герої з відео. Серед них — заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко, доброволець УДА Ігор Козуб, медик 28-ї ОМБр Лариса Юшкевич та письменник Олексій Пайкін.

Проєкт «Поєднані» реалізовано за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України та відділу Національно-патріотичного виховання.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
MilitaryArt, Новини