ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Якби не вміла рятувати людей як медик, обороняла б рідну землю з автоматом у окопах…»

21 Листопада 2019
«Якби не вміла рятувати людей як медик, обороняла б рідну землю з автоматом у окопах…»

У мирному житті Світлана Скляр – лікар невідкладної медицини у Полтаві, а в районі проведення АТО/ООС вона – фельдшер евакуаційної бригади 1-го добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова.

Коли у країну прийшла війна, Світлана закінчувала медичний коледж, маючи за спиною освіту вчителя історії і права. З перших днів Майдану тендітна дівчина із добрим серцем щодня перебувала у центрі Києва, надаючи невідкладну допомогу учасникам Революції Гідності. Полтава‒Київ і навпаки – таким був маршрут дівчини в ті дні 2014-го. Але на цьому її добрі справи не скінчились. Світлана потрапила до ПДМШ (підмога військовим медикам на фронті) у жовтні 2016 року і одразу поїхала в район Антитерористичної операції. Спочатку допомагала цивільним, а ще за рік – нашим захисникам у багатостраждальній Авдіївці.

Дівчина ніколи не забуде, коли обстрілювали прифронтове місто, її очі бачили жорстоку загибель людей, які привезли гуманітарну допомогу нашим оборонцям. За 20-градусних морозів, під обстрілами ворожих танків, рятувала поранених містян в Авдіївці. Лікарі-добровольці працюють пліч-о-пліч із військовими медиками як злагоджена команда.

– Якби не вміла рятувати людей як медик, обороняла б рідну землю з автоматом у окопах, – говорить Світлана.

Таких небайдужих і сміливих дівчат як вона, на терені ООС можна знайти в кожній бригаді ЗСУ. Медик має відзнаку Міноборони «За сприяння Збройним Силам України». Проте найдорожча нагорода для неї – стабільний фізичний стан наших воїнів, які називають її маленькою дівчинкою з великим серцем.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації