ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як ветерани підкорюють ІТ-сферу

28 Листопада 2019
Як ветерани підкорюють ІТ-сферу

На початку року група ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин була учасницею соціального проєкту «Розробка вебсайтів і мобільних додатків», а вже сьогодні дехто з них працює у великому стартапі.

— Протягом двох місяців учасники проєкту мали змогу пройти навчання інтерактивним способом. Двічі на тиждень по півтори години ті, хто виявив бажання здобути базові знання у сфері ІТ-технологій, проходили курс онлайн. Це був надзвичайно зручний формат. Його перевага в тому, що долучитися мали змогу ветерани не лише з Одеси, а й з інших регіонів України. Їм не треба було витрачати час і кошти на поїздку. Крім того, учасниками проєкту могли стати навіть ті ветерани, які зазнали серйозних травм на війні і яким фізично було б важко відвідувати навчання, — розповідає представник Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів Олександр Голопотелюк.

Варто зазначити, що на сьогодні четверо випускників цього курсу вже працюють у сфері ІТ-технологій і мають високі зарплати. Двоє з них працюють в окремому стартапі. Йдеться про Pinngle месенджер. Це продукт, розробкою якого на 100 % займається одеський офіс однойменної міжнародної компанії Pinngle, і який отримав на розвиток $12 млн інвестицій.

Організатори курсу планують не зупинятися на досягнутому і надалі надавати можливість ветеранам освоювати ІТ-технології.

— ІТ-сфера стрімко й невпинно розвивається та рухається вперед. Вакансії тут не вичерпуються, вони є і будуть. Щодня потрібні нові спеціалісти різних напрямів — від початківців до висококваліфікованих працівників, тому це чудова нагода для наших захисників не просто повернутися до повноцінного мирного життя, а й здобути нову спеціальність і прибуткову роботу, — наголосив Олександр Голопотелюк.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини