ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як у степу зростає військове містечко

8 Листопада 2019
Як у степу зростає військове містечко

На території 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів, що на Миколаївщині, триває будівництво військової інфраструктури, зокрема гуртожитків покращеного типу для військовослужбовців-контрактників Збройних Сил України.

Трохи більше року тому на цьому місці був голий степ, а тепер тут зведено 2 корпуси майбутніх гуртожитків. На 75% завершено внутрішні роботи, підведені всі необхідні комунікації.

На сьогодні завершуються роботи, щодо встановлення протипожежної й, навіть, сигналізації з детектором метанового газу. Наразі на об’єкті працюють 32 будівельники, з наступного тижня до них приєднаються ще 20, які працювали на будівництві гуртожитків для морських авіаторів.

За словами представника забудовника, якщо фінансування буде стабільним, як і сьогодні, тобто на 100%, то до кінця року вони повністю завершать усі роботи. А це зі свого боку дозволить у найближчому майбутньому більше ніж 400 військовослужбовцям-контрактникам, які проходять служби на  полігоні, заселитися у комфортні гуртожитки. 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Житло для військовослужбовців, Новини