Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Випускні іспити в кінологів та службових собак відбулися одночасно

30 Листопада 2019
Випускні іспити в кінологів та службових собак відбулися одночасно

У Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України урочистою церемонією вручення свідоцтв державного зразка завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю «Кінолог» та «Кінологічний розрахунок сторожової (вартової) служби».

Участь в урочистостях з нагоди випуску взяли заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк та виконувач обов’язків начальника кінологічної служби ЗСУ Головного управління оперативного забезпечення підполковник Петро Бружина.

Загалом свідоцтва про закінчення курсу, який, в залежності від напрямку підготовки тривав від 1,5 до 3 місяців, отримали 34 військовослужбовці. За цей час слухачі вивчали основи розведення та дресирування тварин, анатомію та фізіологію собак, ветеринарну медицину, а також методику і тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності.

Під час складання випускних іспитів слухачі показали високий рівень підготовки з теорії та практики дресирування. Службові собаки також пройшли оцінювання, зокрема вони демонстрували свої навички в подоланні смуги перешкод і загальної слухняності, а також вміння затримувати правопорушників.

Звертаючись до випускників, заступник начальника Центру розмінування подякував слухачам за якісний і професійний підхід до процесу навчання, а також висловив сподівання, що даний курс сприятиме поширенню набутого досвіду та якнайшвидшій адаптації на посадах відповідного напрямку. Олег Гаврилюк наголосив на необхідності постійного вдосконалення здобутих знань і вмінь.

– Лише постійне навчання та адаптація до певних умов є ознакою справжнього професіонала, – підкреслив офіцер.

Виконувач обов’язків начальника кінологічної служби Збройних Сил України Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ підполковник Петро Бружина подякував командуванню й інструкторам Центру розмінування за якісну організацію та проведення курсу, а випускникам побажав нових професійних досягнень та удосконалення набутих навичок.

Також відбулося нагородження найкращих слухачів курсу. Ними стали старший солдат Григорій Негрун та солдат Дмитро Шевченко.

Фото Олега Гомілка

Читайте нас у Facebook
Вишкіл