ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Випускні іспити в кінологів та службових собак відбулися одночасно

30 Листопада 2019
Випускні іспити в кінологів та службових собак відбулися одночасно

У Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України урочистою церемонією вручення свідоцтв державного зразка завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю «Кінолог» та «Кінологічний розрахунок сторожової (вартової) служби».

Участь в урочистостях з нагоди випуску взяли заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк та виконувач обов’язків начальника кінологічної служби ЗСУ Головного управління оперативного забезпечення підполковник Петро Бружина.

Загалом свідоцтва про закінчення курсу, який, в залежності від напрямку підготовки тривав від 1,5 до 3 місяців, отримали 34 військовослужбовці. За цей час слухачі вивчали основи розведення та дресирування тварин, анатомію та фізіологію собак, ветеринарну медицину, а також методику і тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності.

Під час складання випускних іспитів слухачі показали високий рівень підготовки з теорії та практики дресирування. Службові собаки також пройшли оцінювання, зокрема вони демонстрували свої навички в подоланні смуги перешкод і загальної слухняності, а також вміння затримувати правопорушників.

Звертаючись до випускників, заступник начальника Центру розмінування подякував слухачам за якісний і професійний підхід до процесу навчання, а також висловив сподівання, що даний курс сприятиме поширенню набутого досвіду та якнайшвидшій адаптації на посадах відповідного напрямку. Олег Гаврилюк наголосив на необхідності постійного вдосконалення здобутих знань і вмінь.

– Лише постійне навчання та адаптація до певних умов є ознакою справжнього професіонала, – підкреслив офіцер.

Виконувач обов’язків начальника кінологічної служби Збройних Сил України Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ підполковник Петро Бружина подякував командуванню й інструкторам Центру розмінування за якісну організацію та проведення курсу, а випускникам побажав нових професійних досягнень та удосконалення набутих навичок.

Також відбулося нагородження найкращих слухачів курсу. Ними стали старший солдат Григорій Негрун та солдат Дмитро Шевченко.

Фото Олега Гомілка

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Вишкіл