ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вигадки окупантів про розведення біля Петрівського

4 Листопада 2019
Вигадки окупантів про розведення біля Петрівського

Заяви окупаційної влади про готовність приступити до початку розведення сил і засобів на ділянці № 3 «Петрівське» вже сьогодні — це провокація й окозамилювання.

Таку інформацію української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) повідомляє пресслужба штабу операції Об’єднаних сил (ООС). За словами СЦКК, окупанти поширюють відверті фейки про розведення сил біля Петрівського.

«Українська сторона СЦКК інформує, що 03.11.2019 у низці ЗМІ з’явилася інформація про те, що окупаційна влада 04.11.2019 готова приступити до початку розведення сил і засобів на ділянці № 3 «Петрівське», на знак чого запустять білу сигнальну ракету о 12:00 (за київським часом) 4 листопада. У цьому контексті заяви представників окупаційної влади щодо намірів розпочати процес розведення на ділянці № 3 є нічим іншим, як черговою провокацією та замилюванням очей світовій спільноті», — йдеться в дописі пресслужби ООС на фейсбуку.

Речники ОСС зазначають, що це — спосіб не дотриматися Мінських домовленостей, який постійно використовують керівники незаконних збройних формувань (НЗФ) на Донбасі. Подібні провокації прикривають невиконання взятих на себе зобов’язань у форматі Тристоронньої контактної групи щодо встановлення стійкого режиму припинення вогню по всій лінії розмежування сторін.

Як відбувається процес розведення сил у Золотому і що про це кажуть місцеві, можна прочитати у свіжому матеріалі АрміїInform.

Штаб ООС у своєму повідомлені наголошує, що згідно з Мінськими домовленостями умовою початку розведення сил і засобів є верифікація Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні дотримання режиму повного припинення вогню протягом семи діб. Нагадаємо, що за даними звіту СММ від 31 жовтня, останнє порушення режиму припинення вогню з боку НЗФ РФ у межах ділянки № 3 «Петрівське» зафіксоване 30.10.2019 року.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що через зафіксовані в цьому районі обстріли розведення військ у Петрівському зірване, можлива наступна дата буде уточнена.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас в Telegram
ООС, Публікації