Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Воїна-добровольця прооперують в Чикаго

7 Листопада 2019
Воїна-добровольця прооперують в Чикаго

Днями до Чикаго прибув ветеран бойових дій на Сході країни Олег Івахнюк, на якого чекає чергова операція, відтепер із заміни розтрощеного кулею суглоба. АрміяInform вже розповідала про цього мужнього калуського воїна-добровольця. На фронт Олег пішов із самого початку бойових дій. Воював у складі батальйону «Донбас», брав участь у визволенні Попасної. Саме під час боїв за Попасну 18 липня 2014 року три кулі прошили йому ліве стегно. Відтоді Олег і лікується. Витримав 28 оперативних втручань у різних медичних закладах України, пройшов лікування в Іспанії. Потім були великі і малі реабілітаційні центри.

– Найзаповітніша моя мета – стати на ноги – була досягнута в реабілітаційному центрі Next Step Ukraine в Ірпені , – розповів Івахнюк кореспонденту АрміяInform. – У мене великі сподівання на чергове, уже 29 оперативне втручання зі встановлення ендопротезу, завдяки якому нога отримає недостатні 8 сантиметрів, тож рухатись стане легше.

Переліт до Чикаго відбувся завдяки керівниці благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine Ірині Ващук. Уже в присутності Олега Івахнюка відбувся благодійний концерт відомого львівського віртуоза-скрипаля Олександра Божика, під час якого було зібрано 8520 доларів США на оперативне втручання пораненого бійця та на утримання реабілітаційного центру Next Step Ukraine.

Раніше  в США поставили на ноги уродженця села Боднарів Калуського району Миколу Левкуна, який став на протези і вперше за останніх два роки почав ходити. Це також стало можливо завдяки волонтерам і донорам фонду Revived Soldiers Ukraine, який  очолює Ірина Ващук.

Сьогодні ж на лікування до Чикаго вилетів ще один наш поранений боєць Анатолій Сенищ.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація