ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Воїн УПА заповів передати кошти пораненим українським військовослужбовцям

14 Листопада 2019
Воїн УПА заповів передати кошти пораненим українським військовослужбовцям

     Засновниця благодійного фонду  Revived Soldiers Ukraine («Відроджені солдати України») Ірина Ващук, яка вже тривалий час проживає в США,  на своїй сторінці в Facebook  повідомила про смерть на 94 році життя колишнього воїна УПА пана Василя (William Kutzer).

    Перед тим, як відійти у вічність 8 жовтня 2019 року, пан Василь попросив свою доньку всі пожертви зі свого поховання передати  на потреби благодійної організації Revived Soldiers Ukraine і поранених українських військовослужбовців, які лікуються в США.

     Рідні пана Василя зателефонували Ірині Ващук і попросили прийняти кошти зі словами: «Тато так заповів».

    У 1944 році хлопець з українського села Колочава у 18-річному віці вступив в Українську Повстанську Армію. В 1947 році емігрував  до Німеччини, а 17 березня 1950 року переїхав до Сполучених Штатів. Спочатку працював на шахтах Пенсільванії, а згодом перебрався до містечка Трой  в штаті Нью-Йорк. Там  працював майстром-муляром.

      Усе своє життя пан Василь пишався, що він українець, був одним із засновників Української католицької церкви Покрови Святої Богородиці, членом Українського конгресового комітету Українського клубу у Ватервлиеті. Завжди цікавився новинами з Батьківщини, гостро переймався проблемами українських воїнів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини